Şartlar ve Koşullar

Önemli Uyarı!!! Dikkat ile okumadan yazılım satın almayın.

Şartlar ve Koşullar

  • Yazılımların desteklediği kaynaklar ile alakalı hiç bir satış garantisi yoktur.
  • Yazılımın sadece satın aldığınız versiyonuna ait minör güncellemeler ücretsizdir.
    (Sadece Fire Video Player için geçerlidir.)
  • Satın alınan ek paket (TV Paketi / Facebook gizli video / Yadisk Limitsiz gibi yazılımlar) güncellemeleri ek ücrete tabi tutulmaktadır.
  • Yazılımı veya paketi satın almadan önce, kullanacağınız sizin için önemli olan kaynak veya kaynakların çalıştığına emin olun.
  • Kaynakların kontrolü gerçekleştirilse de gözden kaçmış çalışmayan bir kaynak olabilir. Ürün incelemenizi iyi yapmanız gerekmektedir.
  • Sunucunuz eğer yazılım gereksinimlerini karşılayamıyor ise, gerekenleri sunucu firmanıza yada bir sunucu optimizasyoncusuna yaptırmanız gerekmektedir.

Standart optimizesi yapılmış olan sunucularda yazılım normal şartlarda zaten problemsiz olarak çalışmaktadır. Buna rağmen 100 de 1 ihtimal de olsa ayarlarda eksik çıkma ve hatalı yapılmış olma ihtimali mevcuttur. Sunulan hiç bir yazılım hizmeti sunucu optimizasyonunuzu kapsamamaktadır.

Yazılımın sadece kullanım hakkını satın almış olacaksınız. Paylaşma, dağıtma, kopyalama hakkına sahip değilsiniz.

Satışını gerçekleştirmiş olduğum yazılımlar açık kaynak kodludur, geliştirmeye müsaittir. Sadece Fire Video Player yazılımında lisans sistemi mevcuttur.

Satışını gerçekleştirmiş olduğum hiç bir ürünün iadesi yoktur.

Sadece kritik bir yazılımsal problemde, yazılım teslimatı gerçekleştirilemiyor ise veya benzeri şahsi hataların olduğu durumlarda yatırmış olduğunuz ücret tarafımdan size iade edilir.

Satıcı, satış sonrası doğabilecek tarafınızdan kaynaklı herhangi bir problem hakkında mesuliyet kabul etmemektedir.